ent. flt.
nominatiivi beaivi beaivvit
akkusativ beaivvi beivviid
genetiivi beaivvi beivviid
illatiivi beaivái beivviide
lokatiivi beaivvis beivviin
komitatiivi beivviin beivviiguin
essiv beaivin
Eanet sojahanhámit →

beaivi (subst.)

ent. flt.
nominatiivi beaivi beaivvit
akkusativ beaivvi beivviid
genetiivi beaivvi beivviid
illatiivi beaivái beivviide
lokatiivi beaivvis beivviin
komitatiivi beivviin beivviiguin
essiv beaivin
Eanet sojahanhámit →
beaivi Word history → Oza buot hámiid teavsttain →
  • beaivi subst. ent. nominatiivi

Juoga ii doaimma?

If you find any bugs, please get in touch with us. Describe the problem, and tell us what web browser or mobile phone you were using, or what word you were searching for when you encountered the problem.

beaivi lea vejolaččat dán sáni hápmi:

beaivi Word history → Oza buot hámiid teavsttain →
  • beaivi subst. ent. nominatiivi