ent. flt.
nominatiivi diktár diktárat
akkusativ diktára diktáriid
genetiivi diktára diktáriid
illatiivi diktárii diktáriidda
lokatiivi diktáris diktáriin
komitatiivi diktáriin diktáriiguin
essiv diktárin
Eanet sojahanhámit →

diktár (subst.)

ent. flt.
nominatiivi diktár diktárat
akkusativ diktára diktáriid
genetiivi diktára diktáriid
illatiivi diktárii diktáriidda
lokatiivi diktáris diktáriin
komitatiivi diktáriin diktáriiguin
essiv diktárin
Eanet sojahanhámit →
diktár Word history → Oza buot hámiid teavsttain →
  • diktár subst. ent. nominatiivi

Juoga ii doaimma?

If you find any bugs, please get in touch with us. Describe the problem, and tell us what web browser or mobile phone you were using, or what word you were searching for when you encountered the problem.

diktár lea vejolaččat dán sáni hápmi:

diktár Word history → Oza buot hámiid teavsttain →
  • diktár subst. ent. nominatiivi